سانترال آفتاب جلوگیری استفاده شیمیایی

سانترال: آفتاب جلوگیری استفاده شیمیایی ضد آفتاب ضد آفتاب باور اشتباه روزهای ابری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ماجرای سریال «روانپزشک» به نویسندگی حسین امینی در هالیوود

این روزهــــا سریـــــال «روانپرشک» به نویسندگی و تهیه کنندگی «حسین امینی»، هنرمند ایرانی از شبکه «تی ان تی» آمریکا روی آنتن رفته و مورد توجه سریال بازهای ایرا

ماجرای سریال «روانپزشک» به نویسندگی حسین امینی در هالیوود

ماجرای سریال «روانپزشک» به نویسندگی حسین امینی در هالیوود

عبارات مهم : سریال

این روزهــــا سریـــــال «روانپرشک» به نویسندگی و تهیه کنندگی «حسین امینی»، هنرمند ایرانی از شبکه «تی ان تی» آمریکا روی آنتن رفته و مورد توجه سریال بازهای ایرانی هم قرار گرفته است.

ماجرای سریال «روانپزشک» به نویسندگی حسین امینی در هالیوود

سریال حاضر با چنین جمله ای شروع می شود: «در قرن نوزدهم، تفکری وجود داشت که افراد مبتلا به بیماری روانی از ذات واقعی خود فاصله می گیرند.» از شما چه پنهان که تا ۶ صبح پای چهار قسمتی که از این سریال آمده هست، نشستم و الان با چشم های خونی و سنگین در حال نگارش هستم. حسین امینی، از جمله هنرمندهای ایرانی- انگلیسی که در هالیوود در حرفه فیلمنامه نویسی مشغول هست. او پیش ازاین با نوشتن فیلمنامه «رانندگی» (۲۰۱۳) به کارگردانی «نیکولاس ویندینگ رفن»، هنرمند دانمارکی، مورد توجه سینمادوستان قرار گرفته بود. این فیلم در شصت و چهارمین دوره جشنواره فیلم کن فرانسه توانست جایزه عالی ترین کارگردانی را از رقبای قدرتمند خود برباید. داستان «روانپزشک» از رمانی با همین نام به قلم «کلیب کار» اقتباس شده است است.

درام روانشناختی حسین امینی در سال های ۱۸۹۶ اتفاق می افتد و داستان جنایت های سریالی قاتل سنگدلی در شهر «نیویورک سیتی» را روایت می کند. دکتر «لازلو کریزلر»-روانپزشک جنایی-با پرونده ای سهمگین و عجیب و غریب روبه رو می شود. دکتر با «جان مور» (روزنامه نگار) تماس می گیرد و از او درخواست کمک می کند. «سارا هوارد» منشی اداره پلیسی که از فضای مردسالار به ستوه آمده است هم به گروه آنها اضافه می شود. داستان، شخصیت ها و روایت فیلم فوق العاده پیچیده هستند و حسین امینی نشان داده که نویسنده ای صاحب سبک و قدرتمند هست. توصیه بسیار مهم دیگر این سریال حضور «کری فوکوناگا» خالق سریال پربیننده «کارآگاه حقیقی» است که نزد سریال بین های ایرانی جایگاه خاص ای دارد.

حسین امینی که کار حرفه ای خودش را از ۱۹۹۴ شروع کرده است در گفت وگویی با «رایتر بلاگ بلاگ» در رابطه با سریال «مک مافیا» می گوید: «من هرگز گنگستر نبوده ام و هیچ گنگستری هم در خانواده ام نبوده است». امینی که ۵۲ سال دارد و در کشور عزیزمان ایران متولد شده است است در ادامه می افزاید: «نویسنده شدم، چون فکر می کردم تنها راهی بود که بتوانم یک کاری را به طور مستقیم هدایت کنم.

این روزهــــا سریـــــال «روانپرشک» به نویسندگی و تهیه کنندگی «حسین امینی»، هنرمند ایرانی از شبکه «تی ان تی» آمریکا روی آنتن رفته و مورد توجه سریال بازهای ایرا

پدرم هم به کار فیلم علاقه مند بود و این امر در خون من وجود دارد. در ۱۴ و ۱۵ سالگی این را فهمیدم. واقعا می خواستم یک نویسنده شوم. پدرم دیپلمات بود و خیلی دوست داشت بازیگر شود ولی پدر و مادرش به او اجازه نداده بودند. بنابراین، من خیلی خوش شانس بودم که کار در سینما را تجربه کردم. مادرم هم تهیه کننده تلویزیون بود و برنامه های کودک تولید می کرد. آنها آن چنان خانواده هنرگرایی نبودند ولی خیلی زیاد از خانواده های دیگر در آن بخش از جهان، هنرگرا بودند.» تماشای سریال «روانپزشک» را از دست ندهید.

وقایع اتفاقیه

واژه های کلیدی: سریال | ایرانی | داستان | سریالی | ایرانی | داستان | خانواده | نویسنده | هالیوود | روانپزشک | نویسندگی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog