سانترال آفتاب جلوگیری استفاده شیمیایی

سانترال: آفتاب جلوگیری استفاده شیمیایی ضد آفتاب ضد آفتاب باور اشتباه روزهای ابری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هدف‌مان فینال آسیاست ، پرسشها حقوقی دغدغه همیشگی پرسپولیس است

سرپرست کلوب پرسپولیس ضمن اعلام برنامه های خود به پرسشها این کلوب اشاره کرد و گفت: بخش حقوقی کلوب بیشترین فعالیت را در سال های اخیر داشته است. 

هدف‌مان فینال آسیاست ، پرسشها حقوقی دغدغه همیشگی پرسپولیس است

پرسشها حقوقی دغدغه همیشگی پرسپولیس است/ نشانه مان فینال آسیاست

عبارات مهم : مجموعه

سرپرست کلوب پرسپولیس ضمن اعلام برنامه های خود به پرسشها این کلوب اشاره کرد و گفت: بخش حقوقی کلوب بیشترین فعالیت را در سال های اخیر داشته هست.

به گزارش مهر، حمید رضا گرشاسبی راجع به مسایل گوناگون کلوب و رویکردهای آن جهت دوره مدیرتی خود صحبت هایی را انجام داد که در پی می خوانید:

هدف‌مان فینال آسیاست ، پرسشها حقوقی دغدغه همیشگی پرسپولیس است

برنامه ها و طرح های کلوب ادامه می یابند

سرپرست کلوب در ابتدای صحبت های خود تاکید کرد: قبل از هر توصیه ای به نیابت از هیات مدیره، تقدیر خاص ای از آقای طاهری داشته باشم که با همکاری و همفکری های هیات مدیره و هماهنگ با آن نقش تعیین کننده ای در تحول پرسپولیس داشتند. متاسفانه به علت مسایل مربوط به بازنشستگی این امکان فراهم نبود که از توانایی های ایشان در مقام مدیرعامل بهره مند شویم ولی اطمینان دارم که هر لحظه همراه ما خواهند بود.

وی افزود: پرسپولیس امروز از بسیاری جهات با پرسپولیس سه سال قبل متفاوت هست. از نظر تیمی و فوتبالی، مجموعه از انسجام و ثبات خوبی برخوردار شده است است و دشواری ها باعث نشد تغییرات مکرر روی دهد. از نظر ساختار باشگاهی نیز کاملا متحول شده است و از نظر شرکت مالی، تغییرات به شکلی بود که حساب های کلوب مورد تایید قرار گرفتند که خود گام بزرگی جهت آینده کلوب بود تا به امید خدا و با حمایت های وزارت محترم ورزش و جوانان و وزارت اقتصاد و دارایی و شرکت امور مالیاتی یک بار جهت همیشه، مسئله بدهی مالیاتی حل شود، مساله ای که اگر صورت نمی گرفت و ادامه پیدا نکند، حیات کلوب را با مخاطره روبرو می کرد.

سرپرست کلوب پرسپولیس ضمن اعلام برنامه های خود به پرسشها این کلوب اشاره کرد و گفت: بخش حقوقی کلوب بیشترین فعالیت را در سال های اخیر داشته است. 

در این مدت پرونده های حقوقی داخلی و بین المللی بسیاری بسته شد که پرونده مانوئل ژوزه و همکارانش از جمله آنها بود و پرونده های سنگین تر از آن هم بوده اند که حل و فصل شدند. همچنین با تلاش های بسیار امکان بلیت فروشی بازی ها فراهم شد. بدیهی است که همه این مسایل و پیگیری آنها همچنان سر لوحه امور مدیریتی کلوب خواهد بود.

حمایت از کادر فنی و تیم تا قهرمانی

گرشاسبی ادامه می دهد: از رموز موفقیت تیم پرسپولیس حمایت از مجموعه تیم به خاص کادر فنی در شرایط سخت بوده هست. هر تیمی در طول فصل با سختى ها و آسانى ها های گوناگونی روبرو می شود با حاشیه های متفاوت روبرو می شود، واکنش‌ها کلوب و هواداران در این شرایط بسیار تعیین کننده است و ما در پرسپولیس نتیجه این اعتماد و حمایت را دیده ایم. پرسپولیس در حال حاضر عالی ترین مجموعه فنی را چه به عنوان کادر فنی و چه در جمع بازیکنان دارد. این رویه همچنان در پرسپولیس ادامه خواهد داشت.

هدف‌مان فینال آسیاست ، پرسشها حقوقی دغدغه همیشگی پرسپولیس است

قهرمانی در دو جام

وی افزود: با توجه به آنچه راجع به تیم گفته شد بدون تردید، تکرار عنوان قهرمانی لیگ برتر از خواسته های تمام خانواده پرسپولیس هست. در کلوب و تیم به کمتر از این فکر نمی شود و همچنین مصمم هستیم که قهرمانی جام حذفی هم تقدیم هواداران شود و بعد از سال ها موفق به انجام قهرمانی در هر دو جام داخلی شویم. قطعا این نشانه فشار زیادی را روی نفرات تیم ایجاد می کند.

برنامه ریزی جهت حضور در فینال لیگ قهرمانان

سرپرست کلوب پرسپولیس ضمن اعلام برنامه های خود به پرسشها این کلوب اشاره کرد و گفت: بخش حقوقی کلوب بیشترین فعالیت را در سال های اخیر داشته است. 

سرپرست کلوب با اشاره به پیشرفت خوب پرسپولیس در بعد نتیجه های فوتبال تصریح کرد: حضور بعدی ما در لیگ قهرمانان دشوارتر خواهد بود. چون رقبای ما احساس خطر کردند. ما تا جمع ۴ تیم اول آسیا رفتیم و حریف ما جهت حضور در فینال با وجود نتیجه بازی رفت، در بازی برگشت به لطف غلط های آخر ناپذیر داور از شکست سنگین گریخت و چه بسا اگر چنین نبود ما به فینال راه پیدا می کردیم. البته افسوس گذشته دردی از ما دوا نمی کند. قطعا ما جهت دوره بعد حضور در فینال را نشانه گذاری کرده ایم. حضور در جمع ۴ تیم برتر حاصل یک برنامه ریزی دو ساله بود و ما از همین حالا باید جهت دو سال آینده کار کنیم و برنامه بریزیم.

افزایش سطح درآمد کلوب در اولویت

گرشاسبی اظهار داشت: جهت توفیق در مواردی که گفتیم قطعا تامین منابع مالی از مهمترین نکات هست. زیاد کردن درآمد کلوب از اولویت های کلوب هست. زیاد کردن فعالیت تجاری کلوب با همکاری زیاد اسپانسرها از جمله راهکارها جهت این منظور خواهد بود که در صدد اجرای آن در ادامه فعالیت های قبلی هستیم.

هدف‌مان فینال آسیاست ، پرسشها حقوقی دغدغه همیشگی پرسپولیس است

توجه خاص به تیم های پایه

وی افزود: از فصل گذشته حرکت خوبی در تیم های پایه شروع شد ولی جهت ادامه آن و البته توسعه زیاد نیاز به کار جدی تر در این بخش داریم و روی این مساله هم از جهت تامین امکانات مالی و مسایل سخت افزاری به کار زیاد نیاز داریم و به این عنوان خواهیم پرداخت. تیم های پایه سرمایه های آینده کلوب را می سازند ولی معمولا پرسشها ریز و درشتی که در سایر بخش ها به وجود می آید باعث غفلت از آن می شود که نباید این طور باشد.

راه اندازی درفشی فر و نگهداری کاظمی

وی تصریح کرد: از جمله برنامه هایی که باید به آن بپردازیم. زیر ساخت های کلوب و تیم ها هست. آماده سازی مجموعه درفشی فر از پروژه های جدی خواهد بود تا آن را دوباره آماده بهره برداری نماییم. طبیعی است که این پروژه از نظر مالی سنگین خواهد بود که باید با راهکارهایی منابع مورد نیاز تامین کنیم بدون آن که در سایر بخش ها دچار مسئله شویم. از سوی دیگر بحث حفظ و نگهداری مجموعه شهید کاظمی را هم داریم.

مشکلات حقوقی، دغدغه همیشگی

سرپرست کلوب پرسپولیس اضافه کرد: پرونده های حقوقی همچنان دغدغه کلوب پرسپولیس هست. شکایت هایی از کلوب به خاص در عرصه بین المللی وجود دارد که باید اوضاع آنها مشخص گردد. همچنین در مواردی کلوب در دفاع از حقوق مادی و معنوی خود، شاکی هست. این موارد جهت آینده کلوب تعیین کننده خواهند بود و باید مورد به مورد، پیگیری شوند. بخش حقوقی کلوب در سه سال گذشته به جهت انبوه مواردی که وجود داشت از پر کارترین بخش های کلوب بود. مسایل حقوقی فقط به اختلاف ها با بازیکنان و مربیان پیشین و مطالبات آنها برنمی گردد و موارد متعدد دیگری هم هستند که شاید کمتر مورد توجه افکار عمومی قرار بگیرد ولی موارد بسیار مهمی هستند.

واژه های کلیدی: مجموعه | پرونده | برنامه | پرسپولیس | برنامه ریزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog